O NAS

KAMIENICA Zarządzanie nieruchomościami Sp. z o.o. jest prężnie działającą firmą oferującą usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na najwyższym poziomie. Firma zatrudnia doświadczonych i profesjonalnych pracowników wykonujących powierzone im obowiązki w sposób niezwykle rzetelny i elastyczny.

Jesteśmy pewni, że każda Wspólnota Mieszkaniowa odnajdzie w naszej firmie sprawdzonego partnera, który z niezwykłym zaangażowaniem zadba o Państwa nieruchomość. Posiadamy bowiem bogate doświadczenie, dzięki któremu oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości – profesjonalne oprogramowanie, archiwizację danych, komunikację również za pomocą poczty elektronicznej – sprawiające, że współpraca z nami jest wygodna i bezpieczna.

Usługi zlecane do wykonania na terenie Państwa nieruchomości świadczone są przez firmy z branż budowlanych oferujące najwyższą jakość prac.

Naszym celem jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa oraz optymalizacja kosztów obsługi nieruchomości. Firma ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Powierzając nam zarządzanie nieruchomością zyskujecie Państwo nie tylko zarządcę, ale także rzecznika swoich praw i interesów.